הקלטות לבר מצווה
ברכות חתן וכלה


לכל אחד מאיתנו יש כמה מאורעות במהלך החיים, בהם אנחנו מרגישים כמלך או מלכה ליום אחד. זו יכולה להיות מסיבת הבר מצווה או בת המצווה, יום הולדת עגול (20, 30 וכד').
מאורעות שאנחנו חוגגים פעם אחת בלבד במהלך חיינו, אבל נשמח להיזכר בהם בחיוך בעתיד.
הקלטת שיר מיוחד לאירוע כזה יכולה להפוך אותו לבלתי נשכח בעיניכם ובעיני המוזמנים שהגיעו לחגוג איתכם.

הקלטת שיר לבר / בת מצווה

כיום, כשכל חגיגת אירוע כזה הופכת להפקה שלמה, והאירועים מתחרים האחד בשני בכניסה המהממת ובאטרקציות המדהימות, הקלטת שיר כזה, בקולם של חתן או כלת השמחה, יכולה להפוך לקלף המנצח ולגרום לאירוע שלכם להפוך ללהיט אמיתי.
הקלטה כזו מהווה חוויה נהדרת לילדים שאוהבים לשיר ואוהבים להיות במרכז העניינים וגם משמשת מזכרת עבורכם לתקופה של טרום גיל ההתבגרות וחילוף הקול.

איך מתבצעת הקלטת שירים לבר מצווה או בת מצווה?

אתם מגיעים לאולפן דור סטודיו עם הילד/ה ויחד איתם בוחרים את השיר מפלייליסט שלנו, או מפלייליסט אחר.
הילד/ה עוברים הדרכה מוזיקלית, שכוללת הדרכה לדיקציה נכונה וכד', אנחנו בוחרים יחד את הסולם המתאים ואת הפלייבק, מחממים את הקול, עושים מעט חזרות ו... מקליטים.
משם, אנחנו ב - דור סטודיו נעשה כבר את השאר - נתקן זיופים, נערוך את הסאונד, נוסיף אפקטים במידת הצורך, נעשה מיקס ומאסטרינג, כל מה שצריך מבחינה מקצועית, כדי שהשיר המוקלט יישמע איכותי וסופר-מקצועי.
בסיומו של התהליך המקצועי תקבלו לידיכם את השיר בתקליטור צרוב בשני עותקים. עותק אחד תוכלו לשמור למזכרת מהאירוע המשמח הזה, בעוד העותק השני יוכל לשמש את הדיג'יי באירוע בעת ההכרזה על כניסת חתן/כלת האירוע.

האם שיר של חתן בר המצווה הוא הדבר היחיד שניתן להקליט לאירוע כזה?

ברור שלא, אנחנו, באולפן דור סטודיו מאפשרים לכם להתאים את טקס הדלקת הנרות והדרשה המסורתית ("תודה להורי שהביאוני עד הלום") ולשלב אותם לקונספט רענן ועכשווי, על ידי הקלטת הדרשה ובניית הסאונד המתאים שילווה אותה. הנה, בדרך זו, אתם יכולים לחסוך מילדכם את ההתרגשות ופחד הבמה שבקריאת הדרשה ב"חי", וגם להפוך את הכניסה של חתן בר המצווה לאירוע למיוחדת ובלתי נשכחת.

מה עוד ניתן להקליט לאירועים?

הקלטת קאברים לשירים - זוהי דרך מרגשת לשלב את היכולות המוזיקליות שלכם באירוע דרך שיר המתאים לאופיו של האירוע או לחתן/כלת השמחה. במידה ואין לכם שיר מוגדר מראש, נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם במציאת אחד כזה. הקלטת ברכות המשפחה - לילדים החוגגים בר/בת מצווה, לזוג החוגג את נישואיו, לחתן/כלת האירוע וכד'.
טבעי לגמרי שתרצו לברך את יקיריכם כאשר הם חוגגים מאורע משמח, לא משנה מה טיבו. הקלטת ברכות חתן וכלה, או כל סוג ברכה אחרת, מאפשרת לכם לעשות זאת בזמן הנוח לכם ולא בזמן אמת, באמצע ההתרגשות והלחץ שבאירוע, ללטש את הברכה עד לשלמות, ללוות אותה במוזיקה המתאימה לה, וליצור עבור חתן/כלת האירוע חוויה מרגשת ובלתי נשכחת.
אנחנו, אנשי אולפן דור סטודיו, מודעים לכך שאינכם פרפורמרים מקצועיים ושהקלטה עשויה לגרום לכם מידה מסוימת של התרגשות, ולכן, כל הקלטה מסוגים אלה הנערכת אצלנו מתבצעת בסבלנות רבה, בתחושה נינוחה, אבל ללא ויתור על הרמה המקצועית והאיכות הגבוהה של ההקלטה המוגמרת.


דור סטודיו - הבית החם למוזיקה שלך


צרו קשר כבר היום, ונעזור לכם להשמיע את הקול שלכם כפי שהוא צריך להיות, ברור וצלול.

דור סטודיו


טלפון: 052-5908821
מייל: dorbrin@gmail.com

כתובת: השחף 4 באר יעקב. (סמוך לראשון לציון)סאונד ללא פשרות!

צרו קשר כבר היום, ונעזור לכם להשמיע את הקול שלכם כפי שהוא צריך להיות.
בניית אתר: אתרים
 
קבלו הצעה

טלפון: 052-5908821

X
צור קשר